Seoses Covid-19 viiruse levikuga palume Tori Siidrisalongi külastamiseks eelnevalt meiega kokku leppida.

Tel: +372 56 691 744 est/eng
Tel: +372 58 358 371 est/rus

Vaid 30-minutilise autosõidu kaugusel Pärnust asub Tori Siidritalu. Oleme suurim mahesiidri- ja maheveinitalu Eestis ning ilmselt ka Baltikumis. Väärindame siidriks ja veiniks marju ja puuvilju, mis on peamiselt pärit Soomaa ümbrusest.

Meie uksed on Teile avatud ning ootame Teid ekskursioonidele meie tootmishoonesse! Külastuse käigus tutvume maailma ühe põhjapoolseima viinamarjakasvatusega, siidri- ning veinitootmisega ja degusteerime talu toodangut.

Talvepidu Tori Siidritalus

Telli oma kollektiivile või sõpruskonnale südant ja varbaid soojendav talvepidu Tori Siidritalus maitsvate jookide ja rikkalike suupistetega.

Loe veel...

Siidrituur Soomaa serval

Tori Siidritalu külastuse käigus tutvume maailma ühe põhjapoolseima viinamarjakasvatusega, siidri- ning veinitootmisega ja degusteerime talu toodangut.

Loe veel...

Siidrisalong

Siidrisalong on 2018a. sügisel valminud uus ja hubane külaliste vastuvõtuks mõeldud ruum Tori Siidritalu tootmishoones. Siidrisalong on parim koht Soomaad külastavale matkaseltskonnale väikeseks hingetõmbe pausiks ja klaasikeseks siidriks või miks mitte ka tassikeseks kohviks.
Loe veel...

Siidrimeistri töötuba “DÉGORGEMENT”

Töötoas saate ise osaleda siidrivalmistamise protsessis – põnevas tööetapis nimetusega „dégorgement“. Tutvustame teile ka tootmist siidrivabrikus, räägime hea siidri valmistamise saladustest ja pakume meie tooteid degusteerida.

Loe veel...