Soomaa: mida teha ja kuhu minna

Soomaa

Soomaa rahvuspark loodi 1993 aastal suurte terviklike soolaamade, lammimetsade, -niitude ja kultuuripärandi kaitseks. 1997 aastast on Soomaa ülemaailmse Ramsari konventsiooniga kaitstav märgala. 2021 aastat sertifitseeritud EUROPARC poolt.

Soomaa külastuskeskus

Tulles Soomaale autoga, jalgsi või rattaga, saad külastuskeskuses ringi vaadata, jalgu puhata ning uurida kuhu ja kuidas edasi. 

Soomaa rahvuspark

Soomaa rahvuspark ja selle lähiümbruse piirkond pakub võimalusi nii aktiivseks puhkamiseks kui rahulikult omaette olemiseks.

Tori Hobusekasvandus

Kasvandus on avatud iga päev kell 8-17, oodatud on kõik huvilised kas ringkäigule, ratsutama, hobusõidule või vaatama põnevaid sündmusi nagu nt jõudluskatsed

Meia külas võib minna rippsillale Jõesuu rippsild

Levikivi käsitööpood

Aegumatu ilu, kordumatu välimus, vastupidav sajandeid… Levikivi väärindab Eesti maakivi. Teeme koostööd arhitektide ja ehitajatega, skulptorite ja raiduritega.

Põnka puhketalu

Naudi mugavat majutust,  maitseelamusi kohalikest toorainetest ja lõõgastu saunas.

Tori Hobusekasvanduse muuseum

Renoveeritud Tori Hobusekasvanduses, tallis nr. 1 on avatud põnev näitus “Tori pööning”.

 
Tegeleme ravimtaimede mahepõllumajandusliku kasvatamise ja korjamisega.
 

Piesta Kuusikaru

Mõnusad maitsed. Lahke pererahvas. Kena koht. Nii võiks lühidalt kokku võtta paljude Piesta Kuusikaru talu külastajate ja Piesta õunatoodete sõprade tagasiside.

 
 
Rohelusega ümbritsetud Klaara-Manni puhkekeskusesse on oodatud nii looduspuhkuse otsijad kui ka ürituste korraldajad. Puhkus looduses koos pere ja sõpradega.